ROOSTER 2017 - 2018

 

 

KiddyGym Veltem - woensdag 13u30 tot 14u30 - IVD Sporthal Veltem

KiddyGym Bertem - woensdag 14u tot 15u - Sporthal Bertem

KiddyGym Winksele - woensdag 13u30 tot 14u30 - Warotzaal Winksele

KiddyGym Herent - zondag 11u tot 12u - Tumblingzaal Herent

-----

Wild Move Veltem - woensdag 14u30 tot 16u - IVD Sporthal Veltem

Wild Move Bertem - woensdag 14u30 tot 16u - Sporthal Bertem

-----

Trampoline basis1 - vrijdag 18u tot 19u30 - IVD Sporthal Veltem

Trampoline basis2 - vrijdag 19u30 tot 21u - IVD Sporthal Veltem

Trampoline basis Herent - zaterdag 11u tot 13u - Tumblingzaal Herent

Trampoline competitie - woensdag 18u tot 20u - Warotzaal Winksele

                                   vrijdag 18u tot 20u - IVD Sporthal Veltem

                                   zondag 17u tot 20u - Blauwput Kessel-Lo (1x/maand)

-----

Tumbling basis - zaterdag 9u tot 11u - Tumblingzaal Herent

Tumbling precompetitie - woensdag 16u tot 18u - Tumblingzaal Herent

                                     zaterdag 9u tot 11u - Tumblingzaal Herent

Tumbling competitie - maandag 19u tot 21u - Tumblingzaal Herent

                                woensdag 18u tot 20u30 - Tumblingzaal Herent

                                vrijdag 18u30 tot 20u30 - Tumblingzaal Herent

                                zondag 18u tot 21u - Den Dijk Haacht

-----

Acrogym basis1a - zaterdag 9u tot 10u15 - IVD Sporthal Veltem

Acrogym basis1b - zaterdag 10u15 tot 11u30 - IVD Sporthal Veltem

Acrogym basis2 - dinsdag 18u tot 19u30 - Tumblingzaal Herent

                          zaterdag 11u30 tot 13u30 - IVD Sporthal Veltem

Acrogym precompetitie - dinsdag 19u tot 20u30 - Tumblingzaal Herent

                                     zaterdag 11u30 tot 14u - IVD Sporthal Veltem

Acrogym competitie - maandag 18u tot 20u - IVD Sporthal Veltem

                                woensdag 18u tot 20u30 - IVD Sporthal Veltem

                                vrijdag 18u tot 20u - IVD Sporthal Veltem

                                zaterdag 9u tot 13u - IVD Sporthal Veltem

                                zondag 18u tot 20u30 - Den Dijk Sporthal Haacht

-----

Plusgroep - maandag 18.00-20.00 - IVD Sporthal Veltem

                 zaterdag 11.00-12.30 - IVD Sporthal Veltem

-----

Acrorock basis1 - maandag 18u tot 19u - IVD Sporthal Veltem

                          zaterdag 10u tot 12u - IVD Sporthal Veltem

Acrorock basis2 - maandag 18u tot 19u - IVD Sporthal Veltem

                          zaterdag 10u tot 12u - IVD Sporthal Veltem

Acrorock klein wedstrijdteam - maandag 17u30 tot 19u15 - HHHeverlee

                                             woensdag 18u tot 20u - HHHeverlee

                                             zaterdag 10u tot 12u - IVD Sporthal Veltem

Acrorock groot wedstrijdteam - maandag 18u45 tot 21u - HHHeverlee

                                              vrijdag 18u30 tot 21u - IVD Sporthal Veltem

                                              zaterdag 12u tot 14u - IVD Sporthal Veltem

Acrorock koppels - vrijdag 18u tot 19u - IVD Sporthal Veltem

-----

Ropeskipping - zaterdag 10u tot 11u - IVD Sporthal Veltem

-----

Freerunning Kids - donderdag 18u tot 19u30 - Tumblingzaal Herent

                            zaterdag 14u tot 15u30 - Tumblingzaal Herent

Freerunning +12j - donderdag 19u30 tot 21u - Tumblingzaal Herent

                           zaterdag 15u30 tot 17u30 - Tumblingzaal Herent

                           zondag 18u tot 20u00 - Tumblingzaal Herent

Freerunning Die Hards - meerdere dagen per week kan ook!

-----

Zumba - dinsdag 20u30 tot 21u30 - De Waaier Bertem

             woensdag 20u tot 21u - De Waaier Bertem

 

-